היום, כדי להגדיל את המחזור של כל עסק, אין חשוב יותר מאשר להשקיע בפירסום דרך ערוץ התקשורת המרכזי בעולם היום, הוא האינטרנט כמובן. האינטרנט הפך למקום בו מוכרים היום. החנויות הפרונטליות עם חלונות הראווה הצבעוניים פינו את מקומם לגלישה אונליין שמאפשרת לכל לקוח לרכוש מוצרים כאוות נפשו מהמסך בבית או בנייד.

עבורכם, בעלי העסקים מדובר מצד אחד על הזדמנות שלא הייתה לפני כן. היום, כל עסק, קטן כגדול, יכול לפרסם את המוצרים שלו, שווה בין שווים. מהצד השני, פתיחת הדלתות הזו הופכת את התחרות בין בתי העסק השונים למורכבת וקשה בהרבה מזו שידענו בעבר. הדרך לצלוח את התחרות הזו היא על ידי שימוש בכל המוצרים האינטרנטיים שמאפשרים לנו ללכוד את עיניו של הלקוח ולהביא אותו אל האתר.

ביצוע נכון של באנר מעוצב יסייע  לנו להגיע אל היעד. בין אם מדובר על באנר שמציבים אותו באתרים אחרים ובין אם אנחנו מדברים על באנר מעוצב שנמצא בראש האתר שלכם, מדובר על עוד אלמנט שיכול להוביל אנשים לפתוח את הכיס ולרכוש מי מהמוצרים שלכם.

ההבדלים בין סוגים שונים של באנרים מעוצבים

בגדול, אנחנו מדברים על מספרסוגים של באנרים מעוצבים בהם ניתן להשתמש כדי להביא עוד קהל לחנות, בכל פעם נשתמש בסוג אחר של באנר מעוצב כדי לענות על צורך אחר.

  1. באנר ששותלים באתר אחר כדי להביא לקוחות: באנר מעוצב במקרה הזה יכול לשאת את שם החנות בלבד, הוא גם יכול לשאת אנימציה מיוחדת או קבוצה של תמונות שהן הפריטים המוצעים למכירה. זכרו כי כל תנועה מהסוג הזה מזכירה ללקוחות שאנחנו תמיד מוכנים כאן, עם המוצרים שהם הכי אוהבים.
  2. באנר שנמצא בראש האתר: באנר מעוצב במקום הזה יכול לשאת את שם החברה או מבצע מיוחד שניתן רק החודש, פריטים שעומדים למכירה ועוד. המטרה בבאנר מעוצב שממוקם בנקודה הזו היא לאפשר ללקוחות לראות את הדברים החשובים מבחינתו ברגע בו הם נכנסים לאתר.
  3. באנר קבוע בדף העיסקי ברשת החברתית: בתמונת הנושא בעמוד העיסקי בפייסבוק למשל, גם שם ניתן להניח תמונה שתהיה התמונה הקבועה באותה הנקודה. זו יכולה להיות תמונה שנושאת את הלוגו של העסק, אולי מבצעים מיוחדים שיש רק עכשיו, אולי תמונה של בעל העסק ועוד. גם כאן המטרה היא ללכוד את תשומת הלב של הלקוח ולמשוך אותו לראות מה שאנחנו רוצים שיראה.

על מה חשוב להקפיד שיהיה באותו באנר מעוצב

המטרה של באנר מעוצב היא ללכוד את העין של הלקוח. יתרה מזאת, היתרון של באנר מעוצב הוא שבאופן אוטומטי, כולנו, כל בני האדם, רואים קודם כל את מה שיוצא דופן. כלומר, אם יש לנו עמוד באתר האינטרנט שעוסק בתוכן מסוים, העין שלנו תימשך למה שלא קשור לאותו התוכן, זה באנר מעוצב. אם הבאנר ישא את המידע הרלוונטי ויעוצב בצורה מושכת דיה, אנחנו את שלנו עשינו.

לכן, ההמלצה היא לא לוותר על עיצוב איכותי של הבאנר. כלומר, לייצר סיפור דרך הבאנר, אם על ידי שימוש בצבעים של המותג ואם על ידי יצירה של הנפשה שנראית טוב ויכולה לשבות את העין של הצופה באופן שהיינו רוצים לראות את העין הזו נשבית.

אנחנו כאן בשבלכם

חברת Dayonisos עוסקת בתחום זה מכבר ומאחוריה הצלחות רבות שמשיקות בין עולם העיצוב לעולם השיווק. ביחד אנחנו מקווים ליצור עבורכם את השפה הויוזואלית הייחודית עבורכ

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *