20 מאגרי תמונות חינמיים המומלצים ביור ללא זכויות יוצרים [2021] | wealth

20 מאגרי תמונות חינמיים המומלצים ביור ללא זכויות יוצרים [2021]

מאגר תמונות חינמי

קבלו תוכן אקסלוסיבי כל שבוע, הירשמו לניוזלטר

תמונה טובה משדרגת כל מסר ומושכת תשומת לב. פעמים רבות, התמונה שאנחנו בוחרים לצרף לפוסט היא זו שקובעת כמה צפיות יהיו לו וכמה תשומת לב הוא יעורר. כל אנשי המקצוע מסכימים שיש לתמונות את היכולת לשפר תוצאות ויראליות ברשתות החברתיות ובאתרים. רוב המידע שמועבר במוח האנושי הוא מידע ויזואלי כך שתמונות מצליחות לגרום לנו לעבד מידע מהר יותר בהשוואה לטקסט. יש לתמונות יכולת להעביר מסרים גלויים וסמויים, להגדיל את כמות הפניות ולהפוך את הפוסט שלכם למכונת מכירות משומנת. 

כעת כאשר אתם מבינים את התרומה של התמונות להצלחה הווירטואלית שלכם – לא תוכלו להרשות לעצמכם להתפשר על פחות מהתמונות הטובות ביותר. את התמונות בעלי אתרים ודפים עסקיים ברשתות החברתיות מוצאים במאגרי תמונות אונליין שמציעים מאות אלפי תמונות לבחירה. השימוש בתמונות בחלקו דורש תשלום ובחלקו ניתן בחינם. אנו נציג כאן מאגרים של תמונות שמאפשרים הורדת תמונות באיכות גבוהה בחינם. לאחר שתכירו את האתרים ותלמדו את הממשק תגלו שזה קל מאוד למצוא תמונות ולהוריד אותן בחינם. 

תוכן עניינים

באלו תמונות מותר להשתמש באופן חופשי?

שימוש בתמונה ללא קבלת היתר מבעליה החוקיים חושף אתכם לתביעה משפטית. תצליחו לחסוך לעצמכם תסבוכות כאשר תבדקו את הרישיון של התמונה ותורידו רק תמונות עם Creative Commons. רק תמונות CCO הן תמונות שאפשר לעשות בהן שימוש חופשי פרטי ועסקי. שימוש בתמונות ללא רישיון CCO מגביל אתכם לעתים רק לשימוש פרטי (לא מסחרי), אינו מאפשר ביצוע שינויים בתמונה, מחייב את אזכור השם של הצלם. 

שימוש בתמונות שמוצאים בגוגל

כולנו יודעים שחיפוש מהיר בגוגל ימצא בעבורנו תמונות איכותיות בכל נושא. חשוב להדגיש ששימוש בתמונות הללו למטרות פרטיות או עסקיות מהווה הפרת זכויות יוצרים. אתם עלולים למצוא את עצמכם מתמודדים עם תביעה ודרישה לפיצוי כספי גבוה. תהיו אתם חכמים יותר מראש ואל תעשו כל שימוש בתמונה שאינה נמצאת בבעלותכם או נושאת רישיון CCO. 

מאגר תמונות ללא זכויות יוצרים

איפה אפשר למצוא תמונות איכותיות בחינם?

קיימים היום אונליין אינספור מאגרים של תמונות שמאפשרים הורדת תמונות איכותיות ללא תשלום. בעלי התמונות ויתרו על זכויות היוצרים שלהם כך שאתם רשאים להוריד את התמונות ולפרסם אותן באתרים שלכם ללא חשש. שימו לב שחלק מהאתרים מתנים את השימוש החופשי בתמונות במתן קרדיט ליוצר. על מנת לסייע לכם לאתר במהרה תמונות איכותיות בחינם, הרכבנו כאן רשימה של 20 אתרים חינמיים המומלצים ביותר. 

חשוב לציין שמידע נכון למועד הכתיבה (דצמבר 2020), יש להקפיד לבחון את תנאי השימוש בכל אתר ולוודא שלא נעשה שינוי. 

01. Pixabay מאגר חינמי שכדאי לשמור ברשימת האתרים המועדפים בדפדפן. אפשר למצוא באתר הזה מגוון רחב של תמונות ואילוסטרציות. הורדת התמונות מתאפשרת בכמה גדלים ורזולוציות. האתר כולל גם אופציה להורדת שירים וקטעי מוזיקה ללא עלות ולא חובת מתן קרדיט. 

02. Pexelsמאגר תמונות גדול עם תמונות איכותיות שניתנות להורדה בחינם. ניתן למצוא תמונות בכל נושא ללא חובת מתן קרדיט לצלם. האתר מאפשר גם הורדת סרטונים. מקדמי אתרים אוהבים מאוד את Pexels ושומרים אותו ברשימת האתרים המועדפים עליהם. 

03. Unsplash אתר תמונות מרשים ונוח לשימוש בו תיהנו ממאגר עצום של תמונות איכותיות. חשוב לציין שהמאגר הזה כולל תמונות באיכות גבוהה כך שברוב המקרים יהיה עליכם לכווץ אותן לפני ההעלאה לאתר או לדף פייסבוק. 

04. Freepik אתר שידוע כמקצועי במיוחד בו תוכלו למצוא אינספור תמונות ואלמנטים עיצוביים. ניתן לערוך ולהוריד את התמונות לשימוש עסקי או אישי. שימו לב שאתם מחויבים במתן קרדיט לצלם בכל שימוש בפריט מהאתר. לצד התמונה תמצאו הנחיות כיצד היוצר מבקש לקבל את הקרדיט. 

05. Freeimages אתר סטוק לתמונות שאפשר להוריד חינם ללא מתן קרדיט ליוצר. האתר מאפשר חיפוש מהיר על פי מילת חיפוש או קטגוריה. אין חובת הרשמה לאתר בכדי להוריד תמונות חינם. 

06. PicJumbo אתר תמונות מעניין בו תוכלו למצוא תמונות בחינם בקלות. האתר מאפשר גם קבלת פרטים טכניים כמו איכות הצילום, מהירות הפריימים, הגודל של העדשה וכן הלאה. 

07. StockSnap אתר בו תמצאו תמונות איכותיות בחינם להורדה מלאה לכל שימוש. חיפוש מתקדם באתר מאפשר איתור מהיר של תמונות מתאימות וגם סינון על פי מספר צפיות וכמות הורדות. שימו לב שלא כל התמונות באתר ניתנות להורדה חינם. 

08. StockVault אתר תמונות נוח לשימוש שמציע מגוון תמונות איכותיות בכל הנושאים. חשוב לשים לב לתנאי השימוש שמפורסמים לצד כל תמונה. התמונות באתר בחלקן דורשות מתן קרדיט, בחלקן מיועדות רק לשימוש פרטי ובחלקן מותרות לכל שימוש. 

09. FoodiesFeed – מאגר תמונות המציעה אלפי תמונות חינמיות של אוכל ברזולוציה גבוהה. מאגר סטוק של תמונות המושלם לבלוגרים בתחום האוכל.

10. Unprofound אתר שנוצר על ידי צלמים (קהילה של צלמים) ומאפשר איתור מהיר של תמונות איכותיות בהן ניתן להשתמש ללא עלות וללא צורך ברישום. זה המקום בו ניתן למצוא תמונות ברזולוציה גבוהה. 

11. Imagebaseהמקום בו אפשר להוריד תמונות לשימוש חופשי ללא רישום. פרט לתמונות אפשר יהיה להוריד באתר הזה גם תבניות PowerPoint. התמונות מוצגות ב-3 רזולוציות : קטן, גדול, מקורי. 

12. RgbStockאתר תמונות בו ניתן להוריד תמונות ללא הגבלה. כל משתמש מתבקש להירשם אל האתר על מנת להוריד תמונות. ההרשמה מהירה ופשוטה.

13. Open Photoהמקום בו אפשר למצוא בקלות תמונות איכותיות. האתר מציע מנוע חיפוש טוב שמבטיח איתור מהיר ומדויק של תמונות מתאימות. 

14. PhotoRackאתר שמציע תמונות באיכות טובה שמתאימות לבלוגים. שימו לב שממשק החיפוש באתר מעט מסורבל. כ-30,000 תמונות באיכות גבוהה. 

15. FreeRangeמאגר תמונות חינמי שמציע תמונות איכותיות לאתרים, בלוגים, פוסטים ברשתות החברתיות. יש להירשם לאתר על מנת להוריד תמונות חינם. 

16. PublicDomains אתר תמונות בו תיהנו מ-6000 תמונות לשימוש חופשי ועוד כ-8000 אייקונים שאפשר להשתמש בהם ללא עלות. ניתן להוריד תמונות מהמאגר ללא צורך בהרשמה. 

17. Photogen אתר שמציע תמונות חינם להורדה ללא חובת רישום. אפשר לבצע חיפוש לפי קטגוריות וגם חיפושים ספציפיים. אתר נוח לשימוש באמצעותו תצליחו להעשיר כל אתר ובלוג.

18. Bucketlisty האתר בו בעלי אתרים בתחום הטיולים והנסיעות מוצאים תמונות טובות. צלמים מעלים תמונות חדשות אל האתר באופן יומיומי ללא תשלום. 

19. Lifeofpixאתר בו אפשר למצוא תמונות חינם להורדה. צוות האתר מעלה תמונות חדשות בכל שבוע עם רשימה של טובי הצלמים של השבוע. הרשימה מאפשרת לכם לאתר בקלות תמונות איכותיות. שימו לב שהאתר אינו מאפשר הפצה המונית של התמונות. 

20. Liberstock אתר בנק תמונות לשימוש פרטי ועסקי המאגד תמונות ממספר מאגרי תמונות. התמונות הם תמונות ללא זכויות יוצרים כך שתוכלו להשתמש בהן באופן חופשי. 

גיא אדרי
גיא אדרי
גיא הינו היזם של חברת השקדן המתמחה בפיתוח של אסטרטגיות שיווק באינטרנט, בניית אתרים וייזום פרוייקטים מורכבים. גיא התחיל את דרכו המקצועית בעולם האינטרנט עוד כשהיה בן 15 ומאז יזם, ייעץ והקים מספר מיזמים מוצלחים בעולמות השיווק לאירועי ספורט בעולם, חברת בניית אתרים מובילה ועוד. כחלק מתפיסת עולמו של גיא בתחום ומתוך רצונו להעביר הלאה את נסיונו הרב לאנשים שרוצים לקדם את עתידם בעזרת רכישת ידע פרקטי, גיא בנה קורס ייחודי ומקצועי ביותר בעברית לבניית אתרים ונכסים דיגיטליים. את אהבתו לספורט גיא מגשים בטיולי גלישת סנובורד וגלישת גלים ברחבי העולם.
מאמרים קשורים
הדרכה חינמית מיזמים מצליחים

אסטרטגיות ודרכי פעולה של יזמים שכבר הצליחו!

למד כיצד להקים עסק לבניית אתרים שמרוויח 5 ספרות כל חודש!
שליחת הטופס מהווה הסכמה להצטרפות לרשימת התפוצה שלנו
הדרכה חינמית:
איך להקים עסק רווחי לבניית אתרים שמרוויח כמה אלפי שקלים בחודש!
שליחת הטופס מהווה הסכמה להצטרפות לרשימת התפוצה שלנו
איך להקים עסק רווחי לבניית אתרים שמרוויח כמה אלפי שקלים בחודש!
שליחת הטופס מהווה הסכמה להצטרפות לרשימת התפוצה שלנו
הירשמו לעדכונים
קבלו אסטרטגיות ודרכי פעולה של יזמים שכבר הצליחו!
שליחת הטופס מהווה הסכמה להצטרפות לרשימת התפוצה שלנו